Masse morro for alle aldersgrupper
Kommende aktiviteter
  • No upcoming events
AEC v1.0.4
Stevner/Løp
Klubbløp:
  • No upcoming events
AEC v1.0.4 Andre løp
  • No upcoming events
AEC v1.0.4

Nyheter

Undergrunnsskeiserørslemeisterskapen 2018

Årets happening for skrinnarar, Undergrunnsskeiserøyslemeisterskapen 2018 går av stabelen i Fosenhallen med 500m og 5000m fredag kveld, og 1500m og 10000m lørdag.

 

Da er Undergrunnsskeiserørslemeisterskapen tilskipet til endes med mange gode resultater!!

Det deltok 3 unge herrer fra BØSK i år!

Her er fullstendig resultatliste: Resultatliste UGSRM 2018

 

Country Match 24-25.2.2018

Samtidig med sandefjordløpet, så er det Landskamp i Finland mellom, Finland-Sverige-Danmark-Norge og England.

Dit har Birk Finnstø Refsaas reist, sammen med Anne Gerben Wind.

Og der har Birk blitt nr 3 på 500m og vunnet 1000m!! Gratulerer!

Her er resultatene fra dag 1 i Finland: Resultater dag 1

Her er komplette resultater fra Finland!: Komplett resultatliste

Flott insatts av Birk , Gratulerer med 3.plass på 500m, og seier på 1500m!!

Landsmesterskapet 2018, Valle Hovin, Oslo, 16 – 18 februar

I helga, 16 til 18 februar, går Landsmesterskapet på skøyter av stabelen på Valle Hovin, Oslo.

BØSK har reist nedover med følgende løpere:

Sofie Ulset, Aron Aannø, Simon Aannø, Lucas Sandmo og Birk Finnstø Refsaas.

De har gjort sine saker bra i dag, fredag, ifølge trener A.G.Wind, hør bare her:

“Og da er første dag ferdig på LM i Oslo.
Gode resultater;
G12 fellestart Aron Aannø 2. Plass
J13 fellestart Sofie Ulset 1. Plass og landsmester
G13 fellestart Lucas Sandmo 4. Plass
G14 fellestart Birk F. Refsaas 1. Plass og landsmester
G14 fellestart Simon Aannø 2. Plass

Gratulerer så mye alle sammen!!!”

Her er resultatliste fra i dag, fredag: Fellesstart, fredag

Her er referat fra May Alice Aannø:

Dag to av Landsmesterskapet er over for BØSK sine løpere, og vi kan gratulere Sofie Ulset, Simon Aannø og Birk Finnstø Refsaas som Landsmestere 🇳🇴😄 Aron Aannø tok 2.plass på 500m og 3.plass på 1500m i G12. Sofie Ulset ble Landsmester på 500m og tok 2.plass på 1500m i J13. Birk ble Landsmester på 500m, og 2.plass på 1500m i G14. Simon ble Landsmester på 1500m, og tok 2.plass på 500m, G14. Lucas Sandmoen tok 13. plass på begge distanser i G13. Vi gratulere, og ønsker lykke til i morgen!

Lørdagens resultater her: Resultater Lørdag

Dag 3, referat fra May Alice Aannø:

Aiming for the stars! 😄 Denne gjengen har vært suveren i helgen! Fra venstre; Birk Finnstø Refsaas, Lucas Sandmo, Sofie Ulset, Aron Aannø og Simon Aannø. På dag tre av Landsmesterskapet var det 1000m som sto på programmet for våre fore løpere. Aron Aannø tar 2.plass i G12. Sofie Ulset tok 1.plass, og kan nok en gang gratulerers med Landsmestertittelen🇳🇴 Lucas Sandmo ble nr. 14 i G13. I G14 tar Birk 2.plass, Simon tar 3.plass, under to tiendeler bak Birk 😅 Sofie tar sammenlagtseier i J13, og Simon tar sammmenlagtseier i G14. Vi gratulerer alle sammen med en flott innsats og sterke resultater!

           

En Herrlig gjeng, BØSKERan!! Gratulerer alle Sammen!

Søndagens resultater her: Resultater Søndag

Her fra FosnaFolket net: Landsmesterskapet 2018

Her er siden for startlister/resultatlister: Start-/resultatlister

Våre sponsorer
Arkivet:
Meta